Daily Archives: 25.03.2022

Наурыз мейрамын мерекелеуге арналған іс-шаралар топтамасы 11-24 наурыз аралығында Қашар кентінің № 11 үлгілі кітапхана-филиалында ұлттық мерекелерге, қазақ халқының салт-дәстүрлеріне және мәдениетіне деген қызығушылықты дамыту, мерекелік көңіл-күй қалыптастыру мақсатында өткізілді.

«Ұлы дала көрінісі…» «Ұлы Даланың ежелгі өнер және технологиялар музейі» арнайы жобасы аясындағы көрме-вернисаж кітапхананың оқу залында. Көрменің «қазақ халқының тұрғын үйі мен тұрмысы», «Ұлттық киім мен әшекейлер» бөлімдерінде қазақ халқының салт-дәстүрлері мен әдет-ғұрыптары, Қазақ ұлттық киіз үйі мен оның бұйымдары, ұлттық тағамдар, киім мен зергерлік әшекейлер туралы иллюстрациялық материалдар мен әдебиеттер ұсынылған.